توضیحات

دهم ریاضی - دوره های پاییز ۱۴۰۰

× در این باندل (Bundle)، ۴ دوره (فیزیک، شیمی، ریاضی و هندسه) قرار دارد که مربوط به آمادگی دانش آموزن پایه دهم ریاضی در ایام پاییز ۱۴۰۰ می باشند.

× برنامه هفتگی کلاس های دانش آموزان پایه دهم ریاضی در پاییز ۱۴۰۰، در این لینک قرار دارد.

× توضیحات و طرح درس مربوط به این دوره ها در بخش توضیحات مربوط به هر یک از این دوره ها قرار گرفته است. عنوان هر یک از دوره ها و لینک دسترسی به آن ها در ادامه قرار می گیرند:

       فیزیک ۱ رشته تجربی و رشته ریاضی (دوره پاییز ۱۴۰۰): فیزیک۱

       - شیمی ۱ رشته تجربی و رشته ریاضی (دوره پاییز۱۴۰۰): شیمی۱

       ریاضی ۱ رشته تجربی و رشته ریاضی (دوره پاییز۱۴۰۰): ریاضی۱

       - هندسه ۱ رشته ریاضی (دوره پاییز۱۴۰۰): هندسه۱

‍×  ۹۰ جلسه کلاس در این باندل(Bundle) تعریف شده است که ۲۰ جلسه کلاس برای درس فیزیک، ۳۰ جلسه کلاس برای درس شیمی، ۲۰ جلسه کلاس برای درس ریاضی و ۲۰ جلسه کلاس برای درس هندسه تعریف شده است. (این باندل(Bundle) در ۱۰ هفته (از ۱۰ مهر ۱۴۰۰ تا ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ) برگزار می گردد و در هر هفته ۹ جلسه کلاس برای این باندل(Bundle) در نظر گرفته شده است.) 

‍‍‍× برای اینکه بتوانیم دوره های با کیفیتی را ارائه کنیم، علاوه بر انتخاب دبیران خوبی که در دبیرستان های مطرح تدریس می کنند، ساز و کار فنی حرفه ای و خوبی را برای برگزاری دوره های تنظیم شده در مجموعه ابرکلاس ایجاد کرده ایم که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

       - کلاس ها به صورت خودکار ضبط می شوند و فیلم ضبط شده کلاس ها در پنل دانش آموزانی که در آن دوره ثبت نام کرده باشند، قرار میگیرد و اگر به هر دلیلی امکان حضور در کلاس وجود نداشته باشد، می توانید از فیلم های ضبط شده کلاس ها استفاده کنید.

       - جزوه های مربوط به تدریس اساتید از طریق سایت ابرکلاس در اختیار دانش آموزانی که در آن دوره ثبت نام کرده باشند، قرار می گیرد.

× اگر هر یک از ۴ دوره ای که در این باندل(Bundle) قرار دارند را به تنهایی ثبت نام کنید، می بایست هزینه ای معادل ۱۵ هزار تومان برای هر جلسه از کلاسهای آن دوره ها پرداخت کنید، ولی اگر از طریق این باندل(Bundle) و به صورت همزمان، در دوره های مربوط به دانش آموزان رشته تجربی پایه دهم ثبت نام کنید، می توانید از ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوید که در این صورت، هزینه پرداخت شده توسط شما، معادل ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان برای هر جلسه از کلاس ها می باشد که با توجه به کیفیت برگزاری کلاس ها و سایر امکانات مجموعه ابرکلاس، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

× پس از پرداخت هزینه و قطعی شدن ثبت نام، تا ۲ هفته فرصت دارید که انصراف خود از حضور در کلاس ها را به ما اطلاع دهید و هزینه ثبت نام را دریافت کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۱۰۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۴۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۳۰)
۱۳۵,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۳۱۵,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۱  دوره)
کلاس ها ( ۱۸  کلاس)