• المپیاد شیمی
  • سطح مقدماتی - دوره زمستان (۱) ویژه آماده‌سازی مرحله یک المپیاد شیمی
توضیحات

موضوع: این بسته (مجموعه کلاس‌ها) بخشی از برنامه‌ی کلی المپیاد شیمی ابرکلاس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است، برنامه‌ی دقیق‌تر این دوره، یعنی نام استادان، جزئیات مباحث و زمان کلاس‌ها را می‌توانید در پایین همین صفحه ببینید. 
🎥 توضیحات استاد بدیعی درباره‌ی سطح مقدماتی و نیز ملاک‌های انتخاب بین سطح مقدماتی و پیشرفته را را در ویدئوی بالای صفحه ببینید!
هدف و مخاطب دوره: این دوره برای سطح مقدماتی و دانش‌آموزان پایه‌ی دهم طراحی شده است و شامل بخشی از مباحث مرتبط با مرحله اول و دوم المپیاد شیمی می‌شود. 
زمان دوره: این دوره از ۵ درس مختلف تشکیل شده و شامل ۴,۶۸۰ دقیقه کلاس است. 
🎁 هدیه‌ی ابرکلاس: این مجموعه از کلاس‌ها شامل ۸ زنگ (۹۰ دقیقه‌ای) کلاس رایگان است. (هر درس ۲ زنگ) فهرست کلاس‌های رایگان نیز در پایین همین صفحه قابل مشاهده است. 

هزینه و تخفیف‌ها: کلاس‌ها در این سال تحصیلی به سه شکل قابل ثبت‌نام هستند و هر یک شرایط متفاوتی دارند.
۱. ثبت‌نام در یک دوره (تک‌درس، به‌صورت جداگانه) بدون تخفیف انجام می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۰ هزار تومان می‌پردازید.
۲. ثبت‌نام در دوره‌های ماهانه (چند هفته‌ای) ۱۵ درصد تخفیف دارد و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۷ هزار تومان می‌پردازید.
۳. ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شامل ۳۰ درصد تخفیف در تمام کلاس‌ها می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۴ هزار تومان می‌پردازید.

برنامه‌ی سالانه: برای دیدن برنامه‌های سالانه‌ی المپیاد شیمی و ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه و استفاده از تخفیف ۳۰ درصد اینجا 👈دوره سالانه المپیاد شیمی - سطح مقدماتی👉 کلیک کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۸۲ ساعت
جمع هزینه دوره ها
۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۱۵)
۱۵۶,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۸۸۴,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


مدرسین
دوره ها ( ۹  دوره)
کلاس ها ( ۲۸  کلاس)