توضیحات

یازدهم تجربی - دوره های پاییز ۱۴۰۰

× در این باندل (Bundle)، ۴ دوره (زیست شناسی، فیزیک، شیمی و ریاضی تجربی) قرار دارد که مربوط به آمادگی دانش آموزن پایه یازدهم تجربی در ایام پاییز ۱۴۰۰ می باشند.

× برنامه هفتگی کلاس های دانش آموزان پایه یازدهم تجربی در پاییز ۱۴۰۰، در این لینک (https://abarkelas.ir/media/static_resources/autumn1400-11tajrobi.JPG) قرار دارد.

× توضیحات و طرح درس مربوط به این دوره ها در بخش توضیحات مربوط به هر یک از این دوره ها قرار گرفته است. عنوان هر یک از دوره ها و لینک دسترسی به آن ها در ادامه قرار می گیرند:

       - زیست شناسی ۲ رشته تجربی (دوره پاییز۱۴۰۰): abarkelas.ir/package/1302

       فیزیک ۲ رشته تجربی و رشته ریاضی (دوره پاییز ۱۴۰۰): abarkelas.ir/package/1298

       - شیمی ۲ رشته تجربی و رشته ریاضی (دوره پاییز۱۴۰۰): abarkelas.ir/package/1300

       ریاضی ۲ رشته تجربی و رشته ریاضی (دوره پاییز۱۴۰۰): abarkelas.ir/package/1307

‍×  ۹۰ جلسه کلاس در این باندل(Bundle) تعریف شده است که ۲۰ جلسه کلاس برای درس زیست شناسی، ۲۰ جلسه کلاس برای درس فیزیک، ۳۰ جلسه کلاس برای درس شیمی و ۲۰ جلسه کلاس برای درس ریاضی تعریف شده است. (این باندل(Bundle) در ۱۰ هفته (از ۱۰ مهر ۱۴۰۰ تا ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ) برگزار می گردد و در هر هفته ۹ جلسه کلاس برای این باندل(Bundle) در نظر گرفته شده است.) 

‍‍‍× برای اینکه بتوانیم دوره های با کیفیتی را ارائه کنیم، علاوه بر انتخاب دبیران خوبی که در دبیرستان های مطرح تدریس می کنند، ساز و کار فنی حرفه ای و خوبی را برای برگزاری دوره های تنظیم شده در مجموعه ابرکلاس ایجاد کرده ایم که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

       - کلاس ها به صورت خودکار ضبط می شوند و فیلم ضبط شده کلاس ها در پنل دانش آموزانی که در آن دوره ثبت نام کرده باشند، قرار میگیرد و اگر به هر دلیلی امکان حضور در کلاس وجود نداشته باشد، می توانید از فیلم های ضبط شده کلاس ها استفاده کنید.

       - جزوه های مربوط به تدریس اساتید از طریق سایت ابرکلاس در اختیار دانش آموزانی که در آن دوره ثبت نام کرده باشند، قرار می گیرد.

× اگر هر یک از ۴ دوره ای که در این باندل(Bundle) قرار دارند را به تنهایی ثبت نام کنید، می بایست هزینه ای معادل ۱۵ هزار تومان برای هر جلسه از کلاسهای آن دوره ها پرداخت کنید، ولی اگر از طریق این باندل(Bundle) و به صورت همزمان، در دوره های مربوط به دانش آموزان رشته تجربی پایه دهم ثبت نام کنید، می توانید از ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوید که در این صورت، هزینه پرداخت شده توسط شما، معادل ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان برای هر جلسه از کلاس ها می باشد که با توجه به کیفیت برگزاری کلاس ها و سایر امکانات مجموعه ابرکلاس، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

× پس از پرداخت هزینه و قطعی شدن ثبت نام، تا ۲ هفته فرصت دارید که انصراف خود از حضور در کلاس ها را به ما اطلاع دهید و هزینه ثبت نام را دریافت کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۱۰۶ ساعت و ۱۰ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۷۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۳۰)
۲۲۵,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۵۲۵,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۲  دوره)
کلاس ها ( ۳۲  کلاس)