• المپیاد شیمی
  • سطح پیشرفته - آمادگی آزمون مرحله دوم المپیاد شیمی (بخش اول)
توضیحات

موضوع: این بسته (مجموعه کلاس‌ها) بخشی از برنامه‌ی کلی المپیاد شیمی ابرکلاس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است، برنامه‌ی دقیق‌تر این دوره، یعنی نام استادان، جزئیات مباحث و زمان کلاس‌ها را می‌توانید در پایین همین صفحه ببینید. 
🎥 توضیحات استاد بدیعی درباره‌ی سطح پیشرفته و نیز ملاک‌های انتخاب بین سطح مقدماتی و پیشرفته را را در ویدئوی بالای صفحه ببینید!
هدف و مخاطب دوره: این دوره برای سطح پیشرفته و دانش‌آموزان پایه‌ی یازدهم طراحی شده است و شامل بخشی از مباحث مرتبط با مرحله اول و دوم و سوم المپیاد شیمی می‌شود. 
زمان دوره: این دوره از ۵ درس مختلف تشکیل شده و شامل ۳,۹۶۰ دقیقه کلاس است. 

هزینه و تخفیف‌ها: کلاس‌ها در این سال تحصیلی به سه شکل قابل ثبت‌نام هستند و هر یک شرایط متفاوتی دارند.
۱. ثبت‌نام در یک دوره (تک‌درس، به‌صورت جداگانه) بدون تخفیف انجام می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۰ هزار تومان می‌پردازید.
۲. ثبت‌نام در دوره‌های ماهانه (چند هفته‌ای) ۱۵ درصد تخفیف دارد و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۷ هزار تومان می‌پردازید.
۳. ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شامل ۳۰ درصد تخفیف در تمام کلاس‌ها می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۴ هزار تومان می‌پردازید.

برنامه‌ی سالانه: برای دیدن برنامه‌های سالانه‌ی المپیاد شیمی و ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه و استفاده از تخفیف ۳۰ درصد اینجا 👈دوره سالانه المپیاد شیمی - سطح پیشرفته👉 کلیک کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۳۹۶۰ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۸۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۱۵)
۱۳۲,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۷۴۸,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


مدرسین
مهرداد خلیل‌زاده
I am amongst those who think that science has great beauty
دوره ها ( ۵  دوره)
کلاس ها ( ۱۹  کلاس)