• المپیاد شیمی
  • سطح پیشرفته - آمادگی آزمون مرحله دوم المپیاد شیمی (بخش اول)
توضیحات

موضوع: این بسته (مجموعه کلاس‌ها) بخشی از برنامه‌ی کلی المپیاد شیمی ابرکلاس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است، برنامه‌ی دقیق‌تر این دوره، یعنی نام استادان، جزئیات مباحث و زمان کلاس‌ها را می‌توانید در پایین همین صفحه ببینید. 
🎥 توضیحات استاد بدیعی درباره‌ی سطح پیشرفته و نیز ملاک‌های انتخاب بین سطح مقدماتی و پیشرفته را را در ویدئوی بالای صفحه ببینید!
هدف و مخاطب دوره: این دوره برای سطح پیشرفته و دانش‌آموزان پایه‌ی یازدهم طراحی شده است و شامل بخشی از مباحث مرتبط با مرحله اول و دوم و سوم المپیاد شیمی می‌شود. 
زمان دوره: این دوره از ۵ درس مختلف تشکیل شده و شامل ۳,۹۶۰ دقیقه کلاس است. 

هزینه و تخفیف‌ها: کلاس‌ها در این سال تحصیلی به سه شکل قابل ثبت‌نام هستند و هر یک شرایط متفاوتی دارند.
۱. ثبت‌نام در یک دوره (تک‌درس، به‌صورت جداگانه) بدون تخفیف انجام می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۰ هزار تومان می‌پردازید.
۲. ثبت‌نام در دوره‌های ماهانه (چند هفته‌ای) ۱۵ درصد تخفیف دارد و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۷ هزار تومان می‌پردازید.
۳. ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شامل ۳۰ درصد تخفیف در تمام کلاس‌ها می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۴ هزار تومان می‌پردازید.

برنامه‌ی سالانه: برای دیدن برنامه‌های سالانه‌ی المپیاد شیمی و ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه و استفاده از تخفیف ۳۰ درصد اینجا 👈دوره سالانه المپیاد شیمی - سطح پیشرفته👉 کلیک کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۶۴ ساعت و ۳۰ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۸۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۱۵)
۱۳۲,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۷۴۸,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۵  دوره)
کلاس ها ( ۱۹  کلاس)