توضیحات

موضوع دوره: دوره سالانه المپیاد نجوم سطح پیشرفته (پایه یازدهم) مجموعه‌ای از کلاس‌های دروس مختلف المپیاد نجوم است که برای یک سال تحصیلی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. این دوره با در نظر گرفتن نیازهای دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون‌های مرحله اول و مرحله دوم المپیاد (و نیز مباحث مرحله سوم) تا حد بسیار خوبی شما را آماده می‌کند. 

 🎥 توضیحات استاد باقری درباره‌ی کلاس‌ها و نیز ملاک‌های انتخاب بین سطح مقدماتی و پیشرفته را را در ویدئوی بالای صفحه ببینید!

 هزینه و 🎁 تخفیف‌هاکلاس‌ها در این سال تحصیلی به سه شکل قابل ثبت‌نام هستند و هر یک شرایط متفاوتی دارند.
۱. ثبت‌نام در یک دوره (تک‌درس، به‌صورت جداگانه) بدون تخفیف انجام می‌شود و شما برای ۶۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۵ هزار تومان می‌پردازید.
۲. ثبت‌نام در دوره‌های ماهانه (چند هفته‌ای) ۱۵ درصد تخفیف دارد و شما برای ۶۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۲.۵۰۰ تومان می‌پردازید.
۳. ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شامل ۲۰ درصد تخفیف در تمام کلاس‌ها می‌شود و شما برای ۶۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۰ هزار تومان می‌پردازید. 

با ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شما ۳ نوع خدمات دریافت می‌کنید: ۱. کلاس‌های آموزشی، ۲. مشاوره، ۳. آزمون‌ها.
۱. برنامه‌ی کلاس‌ها در ادامه به‌صورت مفصل و درس‌ به درس همراه با نام اساتید و طرح درس قابل مشاهده است.
۲. بسته‌ی مشاوره شامل یک جلسه‌ مشاوره‌ ۲۰ دقیقه‌ای در هر ماه. (آنلاین) و یک جلسه مشاوره عمومی در هر ماه  به مدت ۴۰ دقیقه خواهد بود. 
۳. آزمون‌ها شامل این موارد است: آزمون جمع‌بندی تابستان، آزمون جمع‌بندی ترم یک، آزمون جمع‌بندی ترم دو، آزمون آزمایشی شبیه‌ساز مرحله اول و آزمون آزمایشی شبیه‌ساز  مرحله دوم.

توضیحات برنامه: 
برنامه‌های پایه‌ی یازدهم در قالب سی و سه هفته آموزشی در ترم‌های پاییز و زمستان (و بهار) تنظیم شده است. منظور از هر هفته آموزشی دو جلسه شصت دقیقه‌ای در هر درس است.

کلاسهای پایه دهم در چهار درس مکانیک سماوی، نجوم کروی، اخترفیزیک و کیهان شناسی و کلاسهای پایه یازدهم در چهار درس مکانیک سماوی، اخترفیزیک، دینامیک کهشان و تحلیل داده ها خواهد بود.
ترم تابستان هفت هفته، پاییز سیزده هفته و زمستان(و بهار) سیزده هفته تعریف شده است.(در صورت نیاز و درخواست دانش آموزان یا اساتید امکان گذاشتن کلاسهای بیشتر وجود دارد.)
دوره های شهریور و عید نیز در صورت نیاز به صورت جلسه های مرور، رفع اشکل یا حل مسأله تعریف خواهد شد.

فهرست کلاس‌هایی که در این سال تحصیلی برگزار می‌شود به این شرح است:

برنامه المپیاد نجوم سطح پیشرفته سال ۱۴۰۰

برنامه المپیاد نجوم سطح پیشرفته سال ۱۴۰۰

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۱۷۲۶۵ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۸,۰۲۴,۵۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۲۰)
۱,۶۰۴,۹۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۶,۴۱۹,۶۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۶۲  دوره)
کلاس ها ( ۱۵۰  کلاس)