توضیحات

یازدهم ریاضی - دوره های زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱

× در این دوره، ۵ دوره (فیزیک، شیمی، ریاضی، هندسه و آمار و احتمال) قرار دارد که مربوط به آمادگی دانش آموزن پایه یازدهم ریاضی در نیمسال دوم سال تحصیلی ( زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱) می باشند.

× برنامه هفتگی کلاس های دانش آموزان پایه یازدهم ریاضی در نیمسال دوم، در این لینک قرار دارد.

× توضیحات و طرح درس مربوط به این دوره ها در بخش توضیحات مربوط به هر یک از این دوره ها قرار گرفته است. عنوان هر یک از دوره ها در ادامه قرار می گیرد که با کلیک بر روی هر دوره، توضیحات مربوط به آن دوره نمایش داده میشود.

 شیمی ۲ رشته تجربی و رشته  ریاضی (دوره زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱)

 هندسه ۲ رشته ریاضی (دوره زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱)

 حسابان ۱رشته ریاضی (دوره زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱)

 فیزیک ۲ رشته ریاضی و رشته تجربی (دوره زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱)

 آمار و احتمال رشته ریاضی (دوره زمستان ۱۴۰۰ و بهار ۱۴۰۱)

‍×  ۹۰ جلسه کلاس در این دوره تعریف شده است که ۲۰ جلسه کلاس برای درس شیمی، ۲۰ جلسه کلاس برای درس هندسه، ۲۰ جلسه کلاس برای درس حسابان، ۲۰ جلسه کلاس برای درس فیزیک و ۱۰ جلسه کلاس برای درس آمار و احتمال تعریف شده است. (این دوره در ۱۰ هفته (از ۷ اسفند ۱۴۰۰ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ) برگزار می گردد و در هر هفته ۹ جلسه کلاس برای این دوره در نظر گرفته شده است.) 

‍‍‍× برای اینکه بتوانیم دوره های با کیفیتی را ارائه کنیم، علاوه بر انتخاب دبیران خوبی که در دبیرستان های مطرح تدریس می کنند، ساز و کار فنی حرفه ای و خوبی را برای برگزاری دوره های تنظیم شده در مجموعه ابرکلاس ایجاد کرده ایم که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 - کلاس ها به صورت خودکار ضبط می شوند و فیلم ضبط شده کلاس ها در پنل دانش آموزانی که در آن دوره ثبت نام کرده باشند، قرار میگیرد و اگر به هر دلیلی امکان حضور در کلاس وجود نداشته باشد، می توانید از فیلم های ضبط شده کلاس ها استفاده کنید.

 - جزوه های مربوط به تدریس اساتید از طریق سایت ابرکلاس در اختیار دانش آموزانی که در آن دوره ثبت نام کرده باشند، قرار می گیرد.

× اگر هر یک از ۵ دوره ای که در این دوره قرار دارند را به تنهایی ثبت نام کنید، می بایست هزینه ای معادل ۱۵ هزار تومان برای هر جلسه از کلاسهای آن دوره ها پرداخت کنید، ولی اگر از طریق این دوره و به صورت همزمان، در دوره های مربوط به دانش آموزان رشته ریاضی پایه یازدهم ثبت نام کنید، می توانید از ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوید که در این صورت، هزینه پرداخت شده توسط شما، معادل ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان برای هر جلسه از کلاس ها می باشد که با توجه به کیفیت برگزاری کلاس ها و سایر امکانات مجموعه ابرکلاس، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

× پس از پرداخت هزینه و قطعی شدن ثبت نام، تا ۲ هفته فرصت دارید که انصراف خود از حضور در کلاس ها را به ما اطلاع دهید و هزینه ثبت نام را دریافت کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۱۰۷ ساعت و ۲۰ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۳۰)
۴۰۵,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۹۴۵,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۵  دوره)
کلاس ها ( ۵۴  کلاس)