توضیحات

دوره تابستانی آمادگی کنکور - یازدهم ریاضی

فرصت را از دست ندهید، برای تابستان شما یازدهمی‌ها برنامه‌ی ویژه‌ای داریم.

🔵 ۷ هفته کلاس

دوره تابستانه آمادگی کنکور با هدف استفاده از فرصت تابستان از تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۰ به مدت ۷ هفته برگزار می‌شود.

🔵 ۲ هفته کلاس رایگان

جهت اطمینان شما عزیزان از کیفیت کلاس‌ها ۲ هفته ابتدایی کلاس‌ها رایگان خواهد بود. برای ثبت‌نام در ۲هفته‌ی رایگان کلاس‌ها کافیست با پشتیبانی ابرکلاس در ارتباط باشید. همچنین در صورت تهیه دوره تا ۲ هفته امکان بازگشت تمام وجه را خواهید داشت.

🔵 همگام با مدارس برتر تهران

اساتید دوره اساتید با تجربه و فعال در مدارس برتر تهران هستند و طرح درس کلاس‌ها منطبق با طرح درس تابستان این مدارس است تا شما همگام با این مدارس پیش بروید. رزومه اساتید دوره را میتوانید از لینک‌های رو‌به‌رو ببینید. بهزاد پلهمجانی ،کاوه طهوری، هادی لواسانی، حامد مالک اژدری

🔵 بسته مشاوره ای تیم ابرکلاس

در طول دوره تیم مشاوره ابرکلاس خدمات مشاوره ای و آموزشی ویژه ای برای شما برنامه ریزی کرده است و در این مسیر تنها نخواهید بود.

🔵 آزمون رایگان

در پایان دوره یک آزمون رایگان از مباحث تدریس شده برگزار خواهد شد. گروه طراح آزمون گروه اساتید ابرکلاس هستند و هدف از برگزاری این آزمون ارزیابی و شناسایی نقاط قوط و ضعف شما عزیزان است.

 

🔴 با ثبت نام در دوره تابستانه از ۳۰ درصد تخفیف نیز بهره‌مند شوید

دوره تابستان شامل ۴ دوره فیزیک، شیمی، زیست و ریاضی میباشد که در صورت خرید جداگانه این دوره‌ها هزینه به ازای هر جلسه ۷۰ دقیقه‌ای تنها ۱۵ هزارتومان خواهد بود. اما با تهیه دوره تابستان هزینه‌ای که پرداخت میکنید حتی ۳۰ درصد کمتر از هزینه‌ی تهیه دوره‌ها به صورت جداگانه است.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۷۵ ساعت و ۵۰ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۹۴۵,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۳۰)
۲۸۳,۵۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۶۶۱,۵۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۴  دوره)
کلاس ها ( ۴۴  کلاس)