• پایه نهم
  • جمع‌بندی آزمون تیزهوشان و مدارس برتر
توضیحات

دوره‌ی ویژه‌ی جمع‌بندی پایه نهم
با تمرکز بر آمادگی برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون‌های مدارس برتر

دروس: ریاضی و فیزیک. ۱۰ زنگ ریاضی (استاد غندالی) و ۴ زنگ فیزیک (استاد رنجبری)

معرفی مختصر اساتید:
حمیدرضا غندالی: مدرس در دبیرستان انرژی اتمی دوره اول و تیزهوشان تهران و... / مشاور تحصیلی پایه هشتم در دبیرستان دوره اول انرژی اتمی.

بهزاد رنجبری: مدرس در دبیرستان انرژی اتمی و تیزهوشان تهران و... / مسئول المپیاد فیزیک دبیرستان امام صادق (ع) (۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴) /  مسئول المپیاد فیزیک نوبت اول انرژی اتمی (۱۳۹۴ تا ۱۳۹۹) / سرگروه دبیران علوم دبیرستان انرژی اتمی دوره اول

هدف کلاس: یکی از دغدغه‌های مهم دانش‌آموزان و اولیای پایه‌ی نهم ورود به مدارس خوب (اعم از مدارس تیزهوشان، مدارس برتر دولتی و غیردولتی) در پایه‌‌ی دهم است، بیشتر مدارس خوب هم با آزمون‌های ورودی مختلف تلاش می‌کنند تا کیفیت درسی دانش‌آموزان را پیش از ورود بسنجند تا در ادامه‌ی مسیر بهتر بتوانند برنامه‌های درسی خاص خود را پیش ببرند. با توجه به همین نگرانی اولیا و دانش‌آموزان، ما هم در ابرکلاس تصمیم گرفتیم با کمک گرفتن از استادانی که تجربه‌ی این آموزش‌ها و به‌علاوه طرح سؤالات در همین نوع آزمون‌ها را دارند برنامه‌ای مناسب برای موفقیت بچه‌ها ترتیب دهیم.
لازم است بدانید که به‌علت تخصصی بودن کلاس‌ها هر دوره‌ی ما با استاد متخصصی برگزار خواهد شد که در سابقه‌ی تدریس در بهترین مدارس کشور را دارد.

روش تدریس: در سری کلاس‌های آمادگی آزمون‌ ورودی مدارس استعدادهای درخشان و مدارس برتر، با فرض اینکه در فهم مطالب درسی موجود در هر فصل، مشکل عمده‌ای برای دانش‌آموز وجود ندارد، به حل نمونه سؤال و تمرکز بر سرعت و دقت در حل مسائل پرداخته می‌شود.

شرایط پرداخت هزینه: 
۱. این دوره ۱۰ درصد (۳۵ هزار تومان) تخفیف دارد!
۲. کیفیت این دوره از نظر ما تضمین‌شده است، به‌همین دلیل اگر پس از ثبت‌نام به‌هر دلیلی از دوره رضایت نداشتید می‌توانید ثبت‌نام خود را لغو کنید و شهریه کلاس به شما بازگردانده خواهد شد.
۳. امکان پرداخت اقساط این کلاس وجود دارد.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۱۵ ساعت
جمع هزینه دوره ها
۳۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۱۰)
۳۵,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۳۱۵,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۲  دوره)
کلاس ها ( ۱۰  کلاس)