توضیحات

موضوع دوره: دوره سالانه المپیاد شیمی سطح مقدماتی مجموعه‌ای از کلاس‌های دروس مختلف المپیاد شیمی است که برای یک سال تحصیلی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. این دوره با در نظر گرفتن نیازهای دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون مرحله اول و مرحله دوم المپیاد (و نیز مباحث مرحله سوم) تا حد بسیار خوبی شما را آماده می‌کند.

 🎥 توضیحات استاد بدیعی درباره‌ی سطح مقدماتی و نیز ملاک‌های انتخاب بین سطح مقدماتی و پیشرفته را را در ویدئوی بالای صفحه ببینید!

 هزینه و 🎁 تخفیف‌ها: کلاس‌ها در این سال تحصیلی به سه شکل قابل ثبت‌نام هستند و هر یک شرایط متفاوتی دارند.
۱. ثبت‌نام در یک دوره (تک‌درس، به‌صورت جداگانه) بدون تخفیف انجام می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۲۰ هزار تومان می‌پردازید.
۲. ثبت‌نام در دوره‌های ماهانه (چند هفته‌ای) ۱۵ درصد تخفیف دارد و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۷ هزار تومان می‌پردازید.
۳. ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شامل ۳۰ درصد تخفیف در تمام کلاس‌ها می‌شود و شما برای ۹۰ دقیقه کلاس مبلغ ۱۴ هزار تومان می‌پردازید. 

با ثبت‌نام در دوره‌ی سالانه شما ۳ نوع خدمات دریافت می‌کنید: ۱. کلاس‌های آموزشی، ۲. مشاوره، ۳. آزمون‌ها.
۱. برنامه‌ی کلاس‌ها در ادامه به‌صورت مفصل و درس‌ به درس همراه با نام اساتید و طرح درس قابل مشاهده است.
۲. بسته‌ی مشاوره شامل یک جلسه‌ مشاوره‌ ۲۰ دقیقه‌ای در هر ماه. (آنلاین) و یک جلسه مشاوره عمومی در هر ماه  به مدت ۴۰ دقیقه خواهد بود. 
۳. آزمون‌ها شامل این موارد است: برنامه آزمونها تا مرحله یک: دو آزمون جامع از مباحث تدریس شده در تابستان، دو آزمون جامع از مباحث تدریس شده در پاییز، آزمون جامع از کل مباحث کارشده در تابستان و پاییز (قبل از امتحانات ترم اول)، ۳ سه آزمون شبیه‌ساز مرحله یک ابرکلاس در دی و بهمن، ۵ سری آزمون شبیهساز مرحله دو ابرکلاس

فهرست کلاس‌هایی که در این سال تحصیلی برگزار می‌شود به این شرح است:

دوره سالانه المپیاد شیمی - سطح مقدماتی - ۱

دوره سالانه المپیاد شیمی - سطح مقدماتی - ۲

دوره سالانه المپیاد شیمی - سطح مقدماتی - ۳

 

نکته‌ی مهم: این بخش از کلاس‌های دوره‌ی مقدماتی به‌صورت آفلاین خواهد بود، یعنی دانش‌آموز فیلم ضبط‌شده‌ی کلاس‌هایی که همین امسال برگزار شده است را خواهد دید:

کلاس‌های آفلاین دوره‌ی سالانه المپیاد شیمی - سطح مقدماتی

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۴۹۶ ساعت و ۴۹ دقیقه
جمع هزینه دوره ها
۷,۲۴۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۳۰)
۲,۱۷۲,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۵,۰۶۸,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


دوره ها ( ۷۱  دوره)
کلاس ها ( ۱۷۸  کلاس)
آزمون‌ها
آزمون‌ها