شرایط استفاده از خدمات - آخرین به‌روزرسانی: ۲۴ مهر ۱۴۰۲
  متن پیش رو توضیحی دربارهٔ شرایط استفاده از سایت ابرکلاس به آدرس abarkelas.ir و تمام خدمات و سرویس‌های ارائه شده از طریق آن است.
  استفاده از خدمات ما، به این معنی است که با این شرایط موافقت کرده‌اید. لطفاً برای آشنایی با شرایط استفاده از ابرکلاس این سند را مطالعه کنید و چنانچه سؤالی برایتان پیش آمد خوشحال می‌شویم با پشتیبانی ابرکلاس تماس بگیرید.
۱. معرفی خدمات

ابرکلاس یک سامانه آموزش آنلاین است که خدمات مختلف آموزشی از جمله کلاس‌ آموزشی آنلاین، آزمون آنلاین، جزوات و محتوای آموزشی آنلاین را ارائه می‌دهد. خدمات ابرکلاس مکمل و نه جایگزین سیستم آموزشی کشور است.

۲. تعاریف و اصطلاحات

۱.۲.  ابرکلاس: سایت abarkelas.ir و تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده از طریق آن.

۲.۲.  کاربر: شخص حقیقی‌ای که از طریق اینترنت به سایت متصل و از خدمات ابرکلاس بهره‌‌مند می‌شود.

۳.۲.  محتوا: هر گونه محتوای آموزشی و غیرآموزشی مانند جزوه، کتاب، عکس، متن، لوگو، ویدیو زنده یا بازپخش کلاس که با استفاده از خدمات ابرکلاس قابل دسترسی باشد.

۳. حساب کاربری

۱.۳.  برای استفاده از تمامی خدمات ابرکلاس لازم است حساب کاربری ایجاد کنید. استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت‌نام در ابرکلاس الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

۲.۳.  کاربر شخصاً مسئول حفظ امنیت و محرمانگی شناسه کاربری، گذرواژه و سایر اطلاعات اساسی خود (credentials) می‌باشد و اجازه‌ی به اشتراک‌گذاری حساب کاربری خود با دیگران را ندارد.

۴. کلاس‌های زنده

۱.۴.  ابرکلاس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و انتشار هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی، توهین و تمسخر، تبلیغات یا مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد. همچنین کاربر موظف است رخ دادن هر مورد این‌چنینی را به ابرکلاس اطلاع دهد.

۲.۴.  کاربر موظف است در زمان شرکت در کلاس‌های زنده مستقل از وصل بودن یا نبودن صدا و تصویر دانش‌آموزان، در کلاس با پوشش عرف مدارس حاضر شود.

۵. خرید از ابرکلاس

۱.۵.  کاربر موظف است هرگونه مغایرت در هزینه پرداختی و واریز شده به حساب ابرکلاس را تا ۷۲ ساعت بعد از پرداخت به ابرکلاس اطلاع دهد. بعد از ۷۲ ساعت ابرکلاس تعهدی برای رسیدگی به این موضوع ندارد.

۶. محتوا

۱.۶.  تمامی محتوای منتشر شده در سایت ابرکلاس به صورت رایگان یا غیر رایگان متعلق به ابرکلاس است. استفاده از سرویس‌های ابرکلاس و محتوای آنها، هیچ‌گونه حق مالکیت مادی و معنوی برای کاربر به وجود نمی‌آورد و کاربر اجازه دانلود و بازپخش این محتوا رو ندارد.

۷. تغییرات این سند

۱.۷.  مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از ابرکلاس است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.

شماره تماس پشتیبانی:

021-92001833

پشتیبانی تلگرام:

abarkelasSupport@

آدرس:

تهران، آزادی، خیابان اکبری، کوچه شرقی، انتهای خیابان صادقی، جنب درب دانشگاه شریف، پلاک ۳۳، مجتمع فناوری صادقی، واحد ۸
logo-samandehi