توضیحات

موضوع دوره
سی‌پلاس‌پلاس یکی از زبان‌های مناسب برای ورود به دنیای برنامه‌نویسی است. به سبب سازگاری چشم‌گیر این زبان با الگوریتم، اوج ترکیب خلاقیت با برنامه‌نویسی را در این زبان مشاهده می‌کنید.

در این دوره در یک ترم آموزشی، مقدمات سی‌پلاس‌پلاس از صفر به شما آموزش داده می‌شود. سطوح بعدی (پیشرفته‌تر) بعداً برگزار خواهد شد.

جزئیات دوره
این دوره مناسب تمام کسانی است که می‌خواهند از صفر، سی‌پلاس‌پلاس را به صورت اصولی بیاموزند؛ از دانش‌آموز مستعد پایه ششمی بگیرید تا یک فرد بزرگ‌سال.
این دوره از ۲۲ جلسه ۶۰ دقیقه‌ای تشکیل شده. همه جلسات دوره ضبط می‌شوند و پس از کلاس میتوانید جلسات را مرور کنید و دوباره ببینید.

در صورتی که به هر دلیلی از دوره راضی نبودید. میتوانید تا قبل از جلسه هفتم ثبت نام خود را لغو کنید. در این حالت ما تمام هزینه ثبت نام شما را بر‌می‌گردانیم.

درباره‌ی مدرس
استاد ابوالفضل اسدی دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و عضو کمیته ملی المپیاد کامپیوتر ایران هستند. از این لینک میتوانید رزومه کامل استاد اسدی را مشاهده کنید.

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۲۲ ساعت
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۵۵۰,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۵۵۰,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.

مدرس
ابوالفضل اسدی
عضو کمیته ملی المپیاد کامپیوتر ایران
کلاس ها ( ۲۲  کلاس)
درباره دوره برنامه‌نویسی سی‌پلاس‌پلاس (سطح یک) پاییز۱۴۰۰ بیشتر بدانید!