توضیحات دوره آزمون آزمایشی مرحله دوم المپیاد نجوم (با همکاری ابرکلاس و گروه آموزشی ریحان)


 آزمون آزمایشی مرحله دوم #المپیاد_ نجوم 

توضیحات آزمون آزمایشی مرحله دوم المپیاد نجوم ابرکلاس - ریحان

✔️ زمان و شیوه‌ی شرکت در آزمون:

از ساعت ۱۰:۰۰ روز  ۱۸ اردیبهشت  ۱۴۰۰ تا پایان روز ۲۱ اردیبهشت می‌توانید در آزمون شرکت کنید. برای شرکت در آزمون پس از لاگین در سایت باید از طریق همین صفحه وارد بخش آزمون شوید.

✔️ وقت این آزمون ۲۰۰ دقیقه و تعداد سؤالات ۷ است.  

✔️ دفترچه سؤالات به‌صورت پی‌دی‌اف در سایت قرار دارد و شما آن را دانلود می‌کنید. دقت کنید ❗️۱۰ دقیقه❗️ برای دانلود و آماده‌سازی سؤالات و ارسال پاسخنامه به زمان کلی آزمون اضافه شده است. (یعنی جمعا ۲۱۰ دقیقه، اما دقت کنید برای استاندارد بودن آزمون از زمان پرینت برای پاسخ به سؤالات استفاده نکنید.)

✔️ برای پاسخ به آزمون باید هر یک از سؤالات را در یک برگه جدا نوشته و در قسمت جواب به‌صورت pdf آپلود کنید. لطفا ترجیحا از نرم‌افزار camscanner استفاده کنید که پاسخ‌های شما با کیفیت و خوانا باشد. 

♦️ برای ارتباط با ما می‌توانید از طریق 👈پشتیبانی ابرکلاس (https://t.me/abarkelasSupport) و ریحان (https://t.me/reihan_admin) 👉 در تلگرام اقدام کنید.

 

نکته: با توجه به حساسیت نتایج و اینکه زمان آزمون خیلی به مرحله دوم نزدیک است تصمیم تیم المپیاد نجوم بر این شد که برای عدم تأثیرگذاری منفی نتایج بر آزمون مرحله دوم بچه‌ها، پاسخ آزمون بعد از مرحله دو به بچه‌ها داده شود. اما در عین حال تلاش ما این است که یک پاسخ‌نامه تشریحی جامع برای این آزمون در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

اطلاعات
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۹۹,۰۰۰ تومان
اعتبار
۰ تومان
مالیات بر ارزش افزوده (٪۹)
۸,۹۱۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۱۰۷,۹۱۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.

مدرس
آزمون‌ها
آزمون‌ها
درباره دوره آزمون آزمایشی مرحله دوم المپیاد نجوم (با همکاری ابرکلاس و گروه آموزشی ریحان) بیشتر بدانید!

شماره تماس پشتیبانی:

021-92001833

پشتیبانی تلگرام:

abarkelasSupport@

آدرس:

تهران، آزادی، خیابان اکبری، کوچه شرقی، انتهای خیابان صادقی، جنب درب دانشگاه شریف، پلاک ۳۳، مجتمع فناوری صادقی، واحد ۸
logo-samandehi