توضیحات دوره حل تمرین آلی (آلکن و آلکین) - المپیاد شیمی


در این کلاس به صورت خیلی خلاصه مطالب مهم مربوط به مبحث آلکن ها و آلکین ها را مرور خواهیم کرد و تعدادی مثال و تمرین از سطح مبتدی تا پیشرفته حل خواهد شد. حتما لازم است که قبل از شرکت در کلاس مطالب مرتبط را مرور کنید تا کلاس برای شما بازدهی بیشتری داشته باشد.

فایل هایی که بارگذاری خواهند شد حاوی یک درسنامه کوتاه و کاربردی و همچنین تعداد زیادی تمرین از کتاب های منتخب و سوالات تالیفی هستند که انتظار می رود قبل از شروع کلاس دانش آموزان این تمارین را حل کرده باشند. با توجه به زمان کوتاه کلاس، حل همه سوالات در کلاس امکان پذیر نخواهد بود ولی سعی می شود که سوالات نکته دار و سبک های مختلف سوال بررسی شود.

توصیه می کنم برای فهم بهتر مطالب و آشنایی با سوالات بیشتر فصل های مرتبط را از کتاب های سولومونز، وید، اسمیت، کلین، کلیدن و ادونس کری مطالعه بفرمایید.

توضیحات بیشتر در رابطه به منابع مطالعاتی شیمی آلی را می توانید در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام من ( ForoughmandChemistry ) مطالعه بفرمایید.


📚 محتوای آموزشی

برای مشاهده محتوای آموزشی ابتدا از قسمت حساب‌ کاربری وارد شوید.
اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۲۷۰ دقیقه
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۱۰۰,۰۰۰ تومان
اعتبار
۰ تومان
مالیات بر ارزش افزوده (٪۹)
۹,۰۰۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۱۰۹,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.

مدرس
ایمان فروغمند
مدال نقره المپیاد جهانی شیمی ویتنام (۲۰۱۴)
کلاس ها ( ۱  کلاس)
درباره دوره حل تمرین آلی (آلکن و آلکین) - المپیاد شیمی بیشتر بدانید!

شماره تماس پشتیبانی:

021-92001833

پشتیبانی تلگرام:

abarkelasSupport@

آدرس:

تهران، آزادی، خیابان اکبری، تقاطع صالحی، پلاک ۲۸ برج فناوری شریف، واحد ۶۰۵
logo-samandehi