معرفی دوره:

توضیحات دوره سفر به فرانسه


موضوع دوره: همه‌ی ما از شنیدن و یا دیدن چیزهای جدید و ناآشنا شگفت‌زده می‌شویم؛ زمانی‌که به همراه خانواده و یا دوستانمان به سفر می‌رویم، بیشتر این حس بهمان دست می‌دهد. وقتی به شمال کشورمان می‌رویم و غذاهای جدید را تست می‌کنیم یا در مناطق جنوبی کشور با لهجه‌های غلیظ عربی روبه‌رو می‌شویم و یا اینکه در بخش‌های کویری از مناظر بکر لذت می‌بریم، همه و همه نشانه‌هایی از یک فرهنگ جدید است. فرهنگی که ما تا آن روز از آن بی‌خبر بودیم.
آشنایی با فرهنگ هر شهر و کشوری یعنی شناخت همه دیدنی‌ها و شنیدنی‌هایی که می‌تواند دنیا را جذاب‌تر و ما را برای زندگی با انگیزه‌تر کند. برای همین تصمیم گرفتیم با هم و برای چند ساعت سفر کنیم به یک کشور پر جاذبه و دوست‌داشتنی. کشوری که احتمالاً همه‌ی شما اسمش را شنیده‌اید و شاید دوست داشته باشید آن را از نزدیک ببینید. می‌رویم به فرانسه و پاریس و از نزدیک‌تر با آن آشنا می‌شویم. کمی از زبان زیبای فرانسه می گوییم، کمی از خوردنی‌هایش، کمی از خیابان‌های پاریس و کمی هم از جاهای دیدنی و جذابی که همه دوست دارند از نزدیک ببینند. با ما همراه باشید تا یک اتفاق جدید را با هم تجربه کنیم...

مخاطب دوره: مناسب برای پایه‌های چهارم، پنجم و ششم دبستان.


📚 محتوای آموزشی

برای مشاهده محتوای آموزشی ابتدا از قسمت حساب‌ کاربری وارد شوید.
اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۲۴۰ دقیقه
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۵۰,۰۰۰ تومان
اعتبار
۰ تومان
مالیات بر ارزش افزوده (٪۱۰)
۵,۰۰۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۵۵,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.

کلاس ها ( ۴  کلاس)
درباره دوره سفر به فرانسه بیشتر بدانید!

شماره تماس پشتیبانی:

021-92001833

پشتیبانی تلگرام:

abarkelasSupport@

آدرس:

تهران، آزادی، خیابان اکبری، کوچه شرقی، انتهای خیابان صادقی، جنب درب دانشگاه شریف، پلاک ۳۳، مجتمع فناوری صادقی، واحد ۸
logo-samandehi