توضیحات

مخاطب این دوره در درجه‌ی اول کسانی هستند که می‌خواهند در مرحله‌ی دوم المپیاد ادبی دوره‌ی 34 شرکت کنند. من هم سیر کلاس بر همین اساس تنظیم می‌کنم. البته شاید کسان دیگری هم بخواهند برای خواندن شعر مهمی مثل «صدای پای آب» در این دوره شرکت کنند. امیدوارم دوره برای این افراد هم مفید باشد.
پیش از خواندن این شعرها خوب است که آشنایی‌ای کلی با شعر معاصر و تاریخ آن داشته باشید. اگر در دوره‌‌ی آشنایی با شعر معاصر ابرکلاس شرکت کرده باشید این زمینه‌ی قبلی را دارید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنم کتاب «ادوار شعر فارسی» دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی و یک کتاب مفصل‌تر درباره‌ی تاریخ شعر نو مطالعه کنید. برای مثال یکی از این سه کتاب: «چشم‌انداز شعر معاصر ایران» مهدی زرقانی، «مقدمه‌ای بر شعر فارسی در سده‌ی بیستم» کامیار عابدی یا «مدخل شعر معاصر فارسی» شهریار خسروی.


🎁 تخفیف

بسته «آمادگی مرحله دوم المپیاد ادبی» شامل این دوره می‌باشد. با ثبت نام در این بسته از 🔹۳۵ درصد تخفیف🔹 در تمام کلاس های بسته بهره‌مند خواهید شد.

📚 محتوای آموزشی

برای مشاهده محتوای آموزشی ابتدا از قسمت حساب‌ کاربری وارد شوید.
اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۸ ساعت
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۱۲۵,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۱۲۵,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.


کلاس ها ( ۳  کلاس)
درباره دوره شعر معاصر (آمادگی مرحله دوم المپیاد ادبی) بیشتر بدانید!