توضیحات

در این دوره داستان رستم و سهراب از شاهنامهٔ حکیم فردوسی به تصحیح جلال خالقی مطلق تدریس خواهد شد. این دوره ویژهٔ متقاضیان شرکت در مرحلهٔ دوم دوره ۳۴ المپیاد ادبی دانش‌آموزی در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ است و در آن متن داستان با دقت‌هایی که نیازمند شرکت در آزمون المپیاد است خوانده و تدریس خواهد شد. به امید خدا، متن از روی ویرایش نخست تصحیح خالقی مطلق خوانده و با ویرایش دوم ایشان مقایسه خواهد شد و در صورت نیاز به تصحیح‌های دیگر شاهنامه هم رجوع خواهد شد و نکات معنایی، زبانی و سبکی متن توضیح داده خواهد شد.

شرکت‌کنندگان لازم است که پیش از شرکت در دوره متن مدخل «رستم و سهراب» از دانشنامهٔ زبان و ادب فارسی را مطالعه کنند. همچنین پیشنهاد می‌شود که مدخل‌های «شاهنامهٔ فردوسی» (بخش‌های اول و دوم و چهارم مدخل) و مدخل «فردوسی» از دانشنامهٔ زبان و ادبی فارسی را نیز مطالعه کنند.


🎁 تخفیف

بسته «آمادگی مرحله دوم المپیاد ادبی» شامل این دوره می‌باشد. با ثبت نام در این بسته از 🔹۳۵ درصد تخفیف🔹 در تمام کلاس های بسته بهره‌مند خواهید شد.

📚 محتوای آموزشی

برای مشاهده محتوای آموزشی ابتدا از قسمت حساب‌ کاربری وارد شوید.
اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۱۶ ساعت
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۲۵۰,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۲۵۰,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.

کلاس ها ( ۷  کلاس)
درباره دوره رستم و سهراب (آمادگی مرحله دوم المپیاد ادبی) بیشتر بدانید!