توضیحات

موضوع دوره: اندازه‌گیری یعنی شمارشِ واحد‌های موردِ توافق». شاید درکِ معنیِ این جمله برای‌تان سخت باشد. پس برای این‌که آن را متوجه شوید لطفاً آن را چند بار بخوانید و به آن خوب فکر کنید. در ذهن‌تان مرور کنید که در سال‌های قبل، برای اندازه‌گیری طول و سطح شکل‌های مختلف، چه کارهایی کردید. خوشحال می‌شوم که نتیجه‌ی فکر‌های‌تان را در جلسه‌ی اول این دوره، با من و دوستان‌تان به اشتراک بگذارید. در این هم‌فکری به کمک یکدیگر معنی اندازه‌گیری را مرور می‌کنیم و سپس در جلسات بعدی دوره با کمیت حجم آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم که چه‌طور در شکل‌های ساده آن را اندازه بگیریم.

طرح درس:
جلسه‌ی اول: اندازه‌گیری نوعی شمارش است.
جلسه‌ی دوم: شمارش مکعب‌ها
جلسه‌ی سوم: اندازه‌گیری حجم مکعب مربع
جلسه‌ی چهارم: اندازه‌گیری حجم مکعب مستطیل
جلسه‌ی پنجم: اندازه‌گیری حجم شکل‌های مرکب 

🎁 تخفیف: جلسه اول و دوم رایگان

🎯 توضیحات ثبت‌نام: دانش‌آموزانی که نسبت به ثبت‌نام در این دوره مطمئن نیستند می‌توانند با انتخاب گزینه «ثبت‌نام رایگان در ۲ کلاس اول» روز اول و دوم (معادل ۱۲۰دقیقه) را رایگان در کلاس شرکت کنند، اما کسانی که مایل باشند کل دوره را شرکت کنند می‌باید با انتخاب گزینه «ثبت‌نام» نسبت به نام‌نویسی در کل ۵ جلسه اقدام کنند. ثبت‌نام در همه‌ی کلاس‌ها ۸۰ درصد تخفیف دارد و ۶ هزارتومان است. 

 

 

اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۳۰۰ دقیقه
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۳۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۸۰)
۲۴,۰۰۰ تومان
اعتبار حساب کاربری
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی با احتساب اعتبار
۶,۰۰۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.
کلاس‌ها