توضیحات دوره سرچ و روش تحقیق - المپیاد سلول‌های بنیادی


قطعا با پیشرفت تکنولوژی و گسترده شدن اینترنت برای شما هم پیش اومده که وقتی در مورد یک موضوعی اطلاعاتی ندارید یا برای اولین بار به گوشتون میخوره، صفحه لپ تاپ یا گوشیتون رو باز کنید و اون موضوع را توی گوگل جستجو کنید، و بعدش یک عالمه صفحه‌ی دیگه براتون باز میشت که معمولا همون چند تای اول را انتخاب میکنیم و اگر خیلی آدم فعال و باحوصله‌ای باشیم مطلب‌های نوشته شده رو میخونیم و یک اطلاعات سطحی به دست میاریم بدون اینکه بدونیم آیا از پایگاه خبری درستی استفاده کردیم یا نه؟! ‌یا اون مطالب نوشته شده چقدر اعتبار داشتند؟
اگه به بحث مباحث علمی و تخصصی هم برسیم که کار سخت‌تر میشه، چون بیشتر اوقات ما به فارسی جستجو می کنیم یا انگلیسی هم بلد باشیم نمیدونیم دقیقا منظورمون را چگونه باید برسونیم در نتیجه مطالب خوبی پیدا نمیکنیم و دقیقا به اون چیزی که توی ذهنمونه نمی رسیم! پس باید چیکار کرد؟ از کجا باید پایگاه‌های درست داده را بشناسیم و بدونیم مطلبی که دنبالش هستیم را با چه اصول و نگارشی باید جستجو کنیم؟
ما اینجا تیم المپیاد سلول های بنیادی ابر کلاس برای حل این مشکل یک جلسه‌ی رایگان نحوه‌ی جستجو‌ در پایگاه‌های داده را قبل از شروع کلاس‌ها برای شما آماده کرده‌ایم.
اگر قصد خوندن المپیاد سلول‌های بنیادی یا هر المپیاد دیگه‌ای را دارید و یا حتی اگر نمیدونید المپیاد چیه و چطور برگزار میشه، این جلسه قطعا براتون مفید خواهد بود، چون هم در مورد روند کلاس‌های المپیاد ابرکلاس و هم در مورد نحوه‌ی درست جستجو تو اینترنت کلی اطلاعات خوب کسب میکنید و اون وقت میتونید از این به بعد در مورد هر مطلبی که توی مدرسه و کتاب‌های درسی در موردش کم نوشته، خودتون حرفه‌ای سرچ کنید و دانشتون رو بالا ببرید.

🎁 تخفیف:
این دوره رایگان برگزار می‌شه!
اطلاعات
حجم کلاس‌ها
۹۰ دقیقه
هزینه‌ی ثبت‌نام دوره
۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه این دوره (٪۱۰۰)
۵۰,۰۰۰ تومان
اعتبار
۰ تومان
مالیات بر ارزش افزوده (٪۹)
۰ تومان
هزینه‌ی نهایی
۰ تومان

* اگر با پرداخت‌ اینترنتی یا رمز پویا مشکلی داری، می‌تونی هزینه ثبت‌نام دوره رو برای ما کارت به کارت کنی. برای این کار به پشتیبانی ابرکلاس پیام بده.

همه‌ی کلاس‌های این دوره ضبط می‌شن.

کلاس ها ( ۱  کلاس)
درباره دوره سرچ و روش تحقیق - المپیاد سلول‌های بنیادی بیشتر بدانید!

شماره تماس پشتیبانی:

021-92001833

پشتیبانی تلگرام:

abarkelasSupport@

آدرس:

تهران، آزادی، خیابان اکبری، کوچه شرقی، انتهای خیابان صادقی، جنب درب دانشگاه شریف، پلاک ۳۳، مجتمع فناوری صادقی، واحد ۸
logo-samandehi